P - P - P
HARMONOGRAM
VÝSLEDKY
FOTO-VIDEO
KONTAKT
LETOŠNÍ ROČNÍK
SOUTĚŽE
PODPORUJÍ



HARMONOGRAM
HARMONOGRAM - STARTOVKA 2018
Upozorňujeme,
že na logo soutěže se
vztahuje autorské právo,
bez jeho souhlasu
nelze logo nijak používat.



STARTOVNÍ LISTINA

ČASY JSOU PŘEDBĚŽNÉ




7:15 OTEVŘENÍ BUDOVY SOKOLA

7:30 OTEVŘENÍ HALY

7:30 - 13:00 REGISTRACE
(případně dle domluvy,
pokud přijedete na pozdější start)

9:00 ZAHÁJENÍ “SLOVO ÚVODEM”
PŘEDSTAVENÍ POROTY 

9:15
SKUPINY - BATON
BABY DRÁČÁTKA (... - 7,0)
  1. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY - 9 (6,1)
  2. SPIRIT SENICA - 19 (6,7)
  3. VO CO GOU PŘÍP. B LETOVICE - 8 (6,7)
  4. TYKADLA Ú.N.ORLICÍ - 12 (7,0)

DRÁČATKA (7,1 - 9,0)
  1. POUPÁTKA TELČ - 12 (7,6)
  2. BABY LASSIES - 11 (7,8)
  3. VO CO GOU PŘÍP. A LETOVICE - 13 (7,9)
  4. MINISTARS SVČ ROSICE - 11 (8,2)
  5. JANNIES BATELOV - 11 (8,6)

MINI DRÁČATA (9,1 - 11,0)
  1. SPIRIT SENICA - 15 (9,4)
  2. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY - 17 (9,6)
  3. MINIORIONKY NĚMČICE - 16 (9,6)
  4. VO CO GOU I. LETOVICE - 17 (10,1)
  5. MINI LASSIES - 14 (10,4)
  6. LILI BRNO - 12 (10,8)
  7. RŮŽIČKY TELČ - 18 (10,8)

VYHLÁŠENÍ BATON SKUPINY
+ vedoucí: JANNIES - 2,
TYKADLA - 2, ROSICE - 5
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11:15
MINIFORMACE - BATON
BABY DRÁČÁTKA (... - 7,0)
  1. ANGELS ŽDÁNICE - 5 (6,2)
  2. LILI BRNO - 6 (6,2)
  3. SPIRIT SENICA - 7 (6,6)

DRÁČATKA (7,1 - 9,0)
  1. CRAZY CATS SENICA - 7 (7,4)
  2. MIMIORIONKY NĚMČICE - 8 (7,5)
  3. VO CO GOU PŘÍP. LETOVICE - 8 (8,0)
  4. ADAMOV - 4 (8,5)
  5. VELÁSKY VELATICE - 8 (9,0)

MINI DRÁČATA (9,1 - 11,0)
  1. LILI BRNO - 6 (10,2)
  2. SPIRIT SENICA - 5 (10,6)
  3. ANGELS ŽDÁNICE - 8 (10,5)
  4. PUSINKY 2 ŘÍČANY - 4 (10,8)

VYHLÁŠENÍ BATON MINIFORMACE
+ vedoucí: VO CO GOU - 11,
PUSINKY - 2, SPIRIT - 7
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



12:15
MINIFORMACE - MIX
DRÁČÁTA
  1. SPIRIT SENICA - 6 (8,6)
  2. CRAZY CATS SENICA - 6 (10,5)

DRAČICE
  1. LASSIES - 7 (13,8)
  2. LILI BRNO - 4 (14,8)

SKUPINA - MIX
DRÁČATA
  1. SPIRIT SENICA - 15 (9,4)
  2. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY - 17 (9,6)

SKUPINA - MIX/POM
DRAČICE
  1. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY - 11 (14,9)
  2. BABYORIONKY NĚMČICE - 10 (13,5)

SKUPINA - POM
pozor: z technických důvodů
došlo k prohození kategorií
MINI DRÁČATA (9,1 - ...)
  1. MINIORIONKY NĚMČICE - 16 (9,6)
  2. ANGELS ŽDÁNICE - 10 (10,0)
  3. MINI LASSIES - 16 (10,4)
  4. ALEXIS CHOTĚBOŘ - 14 (10,4)
  5. LILI BRNO - 10 (10,9)

BABY DRÁČÁTKA (... - 9,0)
  1. SPIRIT SENICA - 19 (6,7)
  2. MIMIORIONKY NĚMČICE - 8 (7,5)
  3. BABY LASSIES - 14 (7,7)
  4. ALEXIS CHOTĚBOŘ - 12 (7,3)
  5. CORALINA PARDUBICE - 15 (6,4)


VYHLÁŠENÍ POM SKUPINY A MIX
+ vedoucí: CORALINA - 1,
ALEXIS - 3, LILI - 3
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PŘEDSTAVENÍ POROTY 

13:45
SKUPINA - FLAG
  1. SPIRIT SENICA - 12

MINIFORMACE - POM
BABY DRÁČÁTKA
  1. SPIRIT SENICA - 6 (4,8)
  2. ANGELS ŽDÁNICE - 5 (6,2)
  3. CORALINA PARDUBICE - 7 (6,6)

MINI DRÁČATA
  1. CRAZY CATS SENICA - 6 (7,5)
  2. ALEXIS CHOTĚBOŘ - 5 (7,8)
  3. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY - 7 (8,9)

DRÁČATA
  1. VELÁSKY VELATICE - 8 (10,6)
  2. ALEXIS CHOTĚBOŘ - 5 (13,4)

DRAČICE
  1. SUNNY HAMULIAKOVO - 8 (14,0)
  2. LILI BRNO - 4 (14,8)

DRAČÍ TÝM
  1. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY - 14
  2. CRAZY CATS SENICA - 10
  3. MAMI LASSIES - 12
  4. SPIRIT SENICA - 11

VYHLÁŠENÍ POM MINIFORMACE
A FLAG
+ vedoucí: VELÁSKY - 3,
CRAZY CATS - 4, ANGELS - 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

15:00
SKUPINY - BATON
DRÁČATA (12,1 - 14,0)
  1. VO CO GOU II. LETOVICE - 13 (12,1)
  2. PUSINKY 2 ŘÍČANY - 13 (12,1)
  3. LADY LASSIES - 13 (13,5)
  4. BABYORIONKY NĚMČICE - 10 (13,5)
  5. VO CO GOU II.+III. LETOVICE - 13 (13,2)

LADY DRAČICE (14,1 - 16,0)
  1. HVĚZDIČKY SVČ ROSICE - 9 (14,1)
  2. SUNNY HAMULIAKOVO - 12 (14,4)
  3. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY - 11 (14,6)
  4. VO CO GOU III. LETOVICE - 10 (14,8)
  5. RŮŽE TELČ - 16 (15,3)

DRAČICE (16,1 - ...)
  1. VO CO GOU IV. LETOVICE - 9 (17,3)
  2. SPIRIT SENICA - 13 (17,6)

DRAČÍ TÝM
  1. MAMI LASSIES - 10

VYHLÁŠENÍ BATON SKUPINY
+ vedoucí: ORIONKY - 3, LASSIES - 9,
SUNNY - 2, ZAKŘANY - 6
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

16:30
MINIFORMACE - BATON
DRÁČATA (11,0 - 13,0)
  1. REPETKY MOR. BUDĚJOVICE - 6 (11,2)
  2. ADAMOV - 5 (11,4)
  3. VO CO GOU II. LETOVICE - 6 (11,8)
  4. RŮŽIČKY TELČ - 5 (12)
  5. CANDY LASSIES - 8 (12,1)
  6. BORŮVKY LAČNOV - 6 (12,7)

LADY DRAČICE (13,1 - 15,5)
  1. BAMBULKY LAČNOV - 5 (13,8)
  2. LILI BRNO - 6 (14,6)
  3. SUNNY HAMULIAKOVO - 8 (14,9)
  4. HVĚZDIČKY SVČ ROSICE - 5 (15,2)

DRAČICE (15,6 - ...)
  1. RŮŽE TELČ - 7 (15,6)
  2. SPIRIT SENICA - 6 (19,6)
  3. BERUŠKY LAČNOV - 4 (20,2)

SKUPINY - BATON KLASIKA
DRÁČATA
  1. RŮŽIČKY TELČ - 18 (10,8)
  2. REPETKY MOR. BUDĚJOVICE - 15 (12,3)

DRAČICE
  1. LADY LASSIES - 16 (13,4)
  2. RŮŽE TELČ - 16 (15,3)

VYHLÁŠENÍ BATON MINIFORMACE
A KLASIKA
+ vedoucí: LAČNOV - 1, TELČ - 4 ,
ADAMOV - 1, REPETKY - 2
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

18:00 UKONČENÍ "SLOVO ZÁVĚREM"

20:00 ZAVÍRÁNÍ HALY






DBEJTE O BEZPEČNOST SVOU I DRUHÝCH

UDRŽUJTE POŘÁDEK

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI A
UŽIJTE SI DNEŠNÍ DEN :-)