P - P - P
HARMONOGRAM
VÝSLEDKY
FOTO-VIDEO
KONTAKT
LETOŠNÍ ROČNÍK
SOUTĚŽE
PODPORUJÍ



HARMONOGRAM
HARMONOGRAM - STARTOVKA 2018
Upozorňujeme,
že na logo soutěže se
vztahuje autorské právo,
bez jeho souhlasu
nelze logo nijak používat.



7:30 OTEVŘENÍ HALY A ŠATEN

7:30 - 13:00 REGISTRACE
(případně dle domluvy,
pokud přijedete na pozdější start)

9:00 ZAHÁJENÍ “SLOVO ÚVODEM” 

9:15
SKUPINY - BATON
BABY DRÁČÁTKA (... - 7,0)
  1. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY (6,1)
  2. SPIRIT SENICA (6,7)
  3. VO CO GOU PŘÍP. B LETOVICE (6,7)
  4. MIMIORIONKY NĚMČICE (6,8)
  5. TYKADLA Ú.N.ORLICÍ (7)

DRÁČATKA (7,1 - 9,0)
  1. POUPÁTKA TELČ (7,6)
  2. BABY LASSIES (7,8)
  3. VO CO GOU PŘÍP. A LETOVICE (7,9)
  4. MINISTARS SVČ ROSICE (8,2)
  5. JANNIES BATELOV (8,6)

MINI DRÁČATA (9,1 - 11,0)
  1. SPIRIT SENICA (9,4)
  2. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY (9,6)
  3. MINIORIONKY NĚMČICE (9,6)
  4. VO CO GOU I. LETOVICE (10,1)
  5. MINI LASSIES (10,4)
  6. LILI BRNO (10,7)
  7. RŮŽIČKY TELČ (10,8)

VYHLÁŠENÍ BATON SKUPINY
+ vedoucí: JANNIES, TYKADLA, ROSICE
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11:15
MINIFORMACE - BATON
BABY DRÁČÁTKA (... - 7,0)
  1. ANGELS ŽDÁNICE (5,8)
  2. LILI BRNO (6,3)
  3. MINISTARS SVČ ROSICE (6,5)
  4. SPIRIT SENICA (6,6)

DRÁČATKA (7,1 - 9,0)
  1. CRAZY CATS SENICA (7,4)
  2. VO CO GOU PŘÍP. LETOVICE (8)
  3. ADAMOV (8,5)
  4. VELÁSKY VELATICE (9)

MINI DRÁČATA (9,1 - 11,0)
  1. LILI BRNO (10,2)
  2. SPIRIT SENICA (10,3)
  3. ANGELS ŽDÁNICE (10,5)
  4. PUSINKY 2 ŘÍČANY (10,8)

VYHLÁŠENÍ BATON MINIFORMACE
+ vedoucí: VO CO GOU, PUSINKY, SPIRIT
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

12:15
MINIFORMACE - MIX
DRÁČÁTA
  1. SPIRIT SENICA (8,6)
  2. CRAZY CATS SENICA (10,5)

DRAČICE
  1. LASSIES (13,8)
  2. LILI BRNO (14,8)

SKUPINA - MIX
DRÁČATA
  1. SPIRIT SENICA (9,4)
  2. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY (9,6)

SKUPINA - MIX/POM
DRAČICE
  1. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY (14,9)
  2. BABYORIONKY NĚMČICE (13,62)

12:45
SKUPINA - POM
BABY DRÁČÁTKA (... - 9,0)
  1. CORALINA PARDUBICE (6,4)
  2. SPIRIT SENICA (6,7)
  3. MIMIORIONKY NĚMČICE (6,8)
  4. ALEXIS CHOTĚBOŘ (7,3)
  5. BABY LASSIES (7,7)

MINI DRÁČATA (9,1 - 12,0)
  1. MINIORIONKY NĚMČICE (9,6)
  2. ANGELS ŽDÁNICE (10)
  3. MINI LASSIES (10,4)
  4. ALEXIS CHOTĚBOŘ (10,4)
  5. LILI BRNO (10,7)

VYHLÁŠENÍ MIX A POM SKUPINY
+ vedoucí: CORALINA, ALEXIS, LILI
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

13:30
MINIFORMACE - POM
BABY DRÁČÁTKA
  1. SPIRIT SENICA (4,8)
  2. ANGELS ŽDÁNICE (5,8)
  3. CORALINA PARDUBICE (6,6)

MINI DRÁČATA
  1. CRAZY CATS SENICA (7,5)
  2. ALEXIS CHOTĚBOŘ (7,8)
  3. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY (8,9)

DRÁČATA
  1. VELÁSKY VELATICE (10,6)
  2. ALEXIS CHOTĚBOŘ (13,5)

DRAČICE
  1. SUNNY HAMULIAKOVO (14,0)
  2. LILI BRNO (14,8)
  3. ALEXIS CHOTĚBOŘ (16,3)

DRAČÍ TÝM
  1. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY
  2. CRAZY CATS SENICA
  3. MAMI LASSIES
  4. SPIRIT SENICA

SKUPINA - FLAG ?
  1. SPIRIT SENICA

MINIFORMACE - 2BAT
  1. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY

VYHLÁŠENÍ MINIFORMACE POM,
FLAG, 2BAT
+ vedoucí: VELÁSKY, CRAZY CATS, ANGELS
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

14:45
SKUPINY - BATON
DRÁČATA (12,1 - 14,0)
  1. PUSINKY 2 ŘÍČANY (12,1)
  2. VO CO GOU II. LETOVICE (12,1)
  3. LADY LASSIES (13,5)
  4. BABYORIONKY NĚMČICE (13,6)
  5. VO CO GOU II.+III. LETOVICE (13,2)

LADY DRAČICE (14,1 - ...)
  1. HVĚZDIČKY SVČ ROSICE (14,1)
  2. SUNNY HAMULIAKOVO (14,4)
  3. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY (14,6)
  4. VO CO GOU III. LETOVICE (14,8)
  5. RŮŽE TELČ (15,3)
  6. VO CO GOU IV. LETOVICE (17,3)
  7. SPIRIT SENICA (17,6)

DRAČÍ TÝM
  1. MAMI LASSIES

VYHLÁŠENÍ BATON SKUPINY
+ vedoucí: ORIONKY, LASSIES, SUNNY
ZAKŘANY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

16:15
MINIFORMACE - BATON

DRÁČATA (11,1 - 13,0)
  1. REPETKY MOR. BUDĚJOVICE (11,2)
  2. ADAMOV (11,4)
  3. VO CO GOU II. LETOVICE (11,8)
  4. RŮŽIČKY TELČ (12)
  5. CANDY LASSIES (12,1)
  6. BORŮVKY LAČNOV (12,7)

LADY DRAČICE (13,1 - 15,0)
  1. BAMBULKY LAČNOV (13,8)
  2. BABYORIONKY NĚMČICE (14,3)
  3. KLUB MAŽORETEK ZAKŘANY (14,3)
  4. SUNNY HAMULIAKOVO (14,9)

DRAČICE (15,1 - ...)
  1. LILI BRNO (15,2)
  2. HVĚZDIČKY SVČ ROSICE (15,2)
  3. REPETKY MOR. BUDĚJOVICE (15,2)
  4. RŮŽE TELČ (15,6)
  5. SPIRIT SENICA (19,6)
  6. BERUŠKY LAČNOV (20,2)

SKUPINY - BATON KLASIKA

DRÁČATA
  1. RŮŽIČKY TELČ (10,8)
  2. REPETKY MOR. BUDĚJOVICE (12,3)

DRAČICE
  1. LADY LASSIES (13,4)
  2. RŮŽE TELČ (15,3)

VYHLÁŠENÍ BATON MINIFORMACE
A SKUPINY KLASIKA
+ vedoucí: LAČNOV, TELČ, ADAMOV, REPETKY

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
17:45 UKONČENÍ "SLOVO ZÁVĚREM"

20:00 ZAVÍRÁNÍ HALY
aktualizace k 16. 5. 2018