P - P - P
HARMONOGRAM
VÝSLEDKY
FOTO-VIDEO
KONTAKT
LETOŠNÍ ROČNÍK
SOUTĚŽE
PODPORUJÍ



HARMONOGRAM
7:00 - 15:00 REGISTRACE
(případně dle domluvy, pokud přijedete na pozdější start)

8:30 ZAHÁJENÍ “SLOVO ÚVODEM” 

8:45
SKUPINY - BATON
BABY DRÁČÁTKA (do 7,5)
LINETBELLS BABY LITOVEL (6,8)
SPIRIT SENICA (6,6)
TYKADLA ÚSTÍ N. ORLICÍ (6,7)
ORIONKY NĚMČICE (6,4)
VO CO GOU LETOVICE (6,7)
LAŽÁNKY - RŮŽIČKY (7,3)

DRÁČATKA (do 9,5)
JANNIES BATELOV (8,2)
MINIORIONKY NĚMČICE (8,7)
MINI PUSINKY ŘÍČANY (7,7)
BABY LASSIES BRNO (9,0)
CHEERLADIES BABY TŘEBÍČ (8,4)
STŘÍPKY 3 MOR. TŘEBOVÁ (9,0)
VO CO GOU I. LETOVICE (9,2)

MINI DRÁČATA (do 12,0)
LINETBELLS GIRLS LITOVEL (9,7)
LILI BRNO (10)
REPETKY MOR. BUDĚJOVICE (9,9)
SPIRIT SENICA (9,9)
VO CO GOU II. LETOVICE (11,0)
PUSINKY 3 ŘÍČANY (11,2)

11:00
VYHLÁŠENÍ I.BATON SKUPINY
+ vedoucí: Tykadla, Jannies, Pusinky, Linetbells

DRÁČATA (do 14,0)
BABYORIONKY NĚMČICE (12,5)
HVĚZDIČKY SVČ ROSICE (13,8)
MINI LASSIES BRNO (12,5)
CHEERLADIES TŘEBÍČ (12,7)
LINETBELLS LADIES LITOVEL (13,3)
STŘÍPKY MOR. TŘEBOVÁ (13,2)
VO CO GOU III. LETOVICE (13,7)

LADY DRAČICE (od 14,0)
REPETKY MOR. BUDĚJOVICE (14,7)
POMNĚNKY ŠLAPANOV (14,3)
LAŽÁNKY (15,2)
VO CO GOU IV. LETOVICE (16,5)
PUSINKY 1 ŘÍČANY (18,1)
SPIRIT SENICA (17,1)

VYHLÁŠENÍ II.BATON SKUPINY
+ vedoucí: Hvězdičky, Vo Co Gou, Pomněnky Šl.

12:50
MINIFORMACE - BATON
BABY DRÁČÁTKA (do 8,5)
KLUB MAŽ. ZAKŘANY (6,3)
SPIRIT SENICA (7,0)
BAMBI LASSIES BRNO (6,7)
MINISTARS SVČ ROSICE (6,9)
MINI PUSINKY ŘÍČANY (7,2)

DRÁČATKA (do 10,5)
TADOMI DŘEVOHOSTICE (9)
TYKADLA ÚSTÍ N. ORLICÍ (9)
CHEERLADIES TŘEBÍČ (10,2)
SPIRIT SENICA (10)

MINI DRÁČATA (do 12,5)
LAŽÁNKY (10,9)
VO CO GOU II. LETOVICE (10,8)
REPETKY MOR. BUDĚJOVICE (10,7)
CANDY LASSIES BRNO (11,1)
STŘÍPKY MOR. TŘEBOVÁ (11,3)
TADOMI DŘEVOHOSTICE (11,8)

14:00
VYHLÁŠENÍ I.BATON MINIFORMACE
+ vedoucí: Cheerladies, Lažánky, Repetky, Lassies

DRÁČATA (do 14,5)
BABYORIONKY NĚMČICE (13,3)
HVĚZDIČKY SVČ ROSICE (13,3)
TADOMI DŘEVOHOSTICE (14,2)
VO CO GOU III. LETOVICE (13,8)
LILI BRNO (13,6)

LADY DRAČICE (od 14,5)
STŘÍPKY MOR. TŘEBOVÁ (15,0)
CHEERLADIES TŘEBÍČ (15,8)
ORIONKY NĚMČICE (15,3)
SPIRIT SENICA (18,7)
HVĚZDIČKY SVČ ROSICE (17,2)
LAŽÁNKY (19,2)
LINETBELLS MISS LITOVEL (16,1)

DRAČÍ TÝM
MAMI LASSIES BRNO

15:15
SKUPINA - MIX
DRÁČATKA
KLUB MAŽ. ZAKŘANY (9,3)
ANGELIN VYŠKOV (9,8)

MINIFORMACE - MIX
DRÁČATA
MINI LASSIES BRNO (12,4)
LILI BRNO (13,4)

DRAČICE
LINETBELLS MISS LITOVEL (16,5)
LINETBELLS MISS LITOVEL (17,3)

VYHLÁŠENÍ II.BATON MINIFOMACE + MIX
+ vedoucí: DDM Orion, Střípky, Spirit

16:00
SKUPINA - POM

DRÁČÁTKA (do 7,0)
BAMBI LASSIES (6,7)
SPIRIT SENICA (6,6)
ORIONKY NĚMČICE (6,4)
JK DANCE TEAM MINI CHOTĚBOŘ (6,6)

MINI DRÁČATA (do 10,0)
MINIORIONKY NĚMČICE (8,7)
SPIRIT SENICA (9,5)
ANGELIN VYŠKOV (9,8)
BABY LASSIES BRNO (9,0)

DRÁČATA (do 13,0)
VELÁSKY VELATICE (11,3)
CANDY LASSIES BRNO (11,5)
JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ (10,5)
BABYORIONKY NĚMČICE (12,5)

LADY DRAČICE (od 13,0)
POMNĚNKY VELKÉ MEZIŘÍČÍ (14,1)
MINI LASSIES BRNO (16,6)

DRAČÍ TÝM
KLUB MAŽ. ZAKŘANY
SPIRIT SENICA
LINETBELLS HANNYTEAM LITOVEL

VYHLÁŠENÍ POM SKUPINY
+ vedoucí: JK Dance, Velásky, Pomněnky VM, Zakřany

17:30
MINIFORMACE - POM
MINI DRÁČATA (do 9,5)
TADOMI DŘEVOHOSTICE (9)
LINETBELLS GIRLS LITOVEL (8,7)
ANGELIN VYŠKOV (9,5)

DRÁČATA (do 12,5)
LILI BRNO (10,3)
TADOMI DŘEVOHOSTICE (11,8)
JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ (10)

LADY DRAČICE (od 12,5)
TADOMI DŘEVOHOSTICE (14,2)
ORIONKY NĚMČICE (15,3)
LILI BRNO (13,4)
JK DANCE TEAM CHOTĚBOŘ (17)

VYHLÁŠENÍ POM MINIFORMACE
+ vedoucí: Angelin, Tadomi, Lili

18:30 UKONČENÍ "SLOVO ZÁVĚREM"

21:00 ZAVÍRÁNÍ HALY
Na logo soutěže se
vztahuje autorské právo,
bez jeho souhlasu
nelze logo nijak používat.



STARTOVKA
ŠPICA DÁRKY