VÝSLEDKY 2014

0
TÝMŮ
0
SESTAV
0
PLACEK
0
MEDAILÍ

Všem soutěžícím gratulujeme a děkujeme za účast!

SKUPINY – BATON

DRÁČÁTKA
1. MICHELLE KARVINÁ (94,5b.)
2. MYŠIČKY HODONÍN (84,9b.)
3. BABY LASSIES BRNO (74,5b.)
4. SENICA SPIRIT (74b.)
5. PIDIPRINCEZNIČKY HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (68,5b.)
6. HASTRMANKY PROSENICE (65,5b.)

MINI DRÁČATA 
1. MINI LASSIES BRNO (105b.)
2. DEJNA KYJOV (96b.)
3. MINIPRINCEZNIČKY HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (89,5b.)
4. ČIPERKY ŽDÁNICE (83,8b.)
5. HVĚZDIČKY JEMNICE (74b.)
5. SISI ŠLAPANICE (67b.)

DRÁČATA
1. MICHELLE KARVINÁ (123,5b.)
2. DEJNA KYJOV (119b.)
3. PUSINKY 3 ŘÍČANY (101b.)
4. ANDÍLCI LANŽHOT (100b.)
5. MYŠKY HODONÍN (97b.)
6. PM STARS PARDUBICE (95b.)
7. HVĚZDIČKY LOŠOV (94,5b.)
8. HASTRMANKY PROSENICE (84,5b.)

LADY DRAČICE
1. DEJNA KYJOV (110b.)
2. MICHELLE KARVINÁ (102b.)
3. MIRABELL ŽDÁNICE (101b.)
4. LADY LASSIES BRNO (99,5b.)
5. PUSINKY 2 ŘÍČANY (97b.)
6. PM STARS PARDUBICE (90,5b.)
7. PRINCEZNY HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (88b.)
8. VĚROVANKY VĚROVANY (77,5b.)

DRAČICE
1.NEMESIS TRUTNOV (104,5b.)
2. SENICA SPIRIT (103,5b.)
3. JANNIES BATELOV (101b.)
4. PUSINKY 1 ŘÍČANY (98b.)
5. PRINCEZNY HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (88,5b.)
6. BERUŠKY LAČNOV (86,5b.)
7. LOLLIPOPS JEMNICE (86b.)

RODIČOVSKÝ TÝM
1. ANDÍLCI HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (116,5b.)
2. KENTICO BRNO (115b.)
3. MAMI LASSIES BRNO (112,5b.)
4. MATA TÝM HODONÍN (106b.)
5. MAMINKY MOHELNICE (93,8b.)

 

MINIFORMACE – BATON

DRÁČATKA
1. MYŠIČKY HODONÍN (96b.)
2. MŠ CENTRUM KARVINÁ (85,5b.)
3. BABY LASSIES BRNO (80b.)
4. PARDUBICE (59b.)

MINI DRÁČATA
1. STŘÍPKY MORAVSKÁ TŘEBOVÁ (99,5b.)
2. SENICA SPIRIT (80,5b.)
3. ČIPERKY ŽDÁNICE (76,5b.)
4. HVĚZDIČKY JEMNICE (74,5b.)

DRÁČATA
1. MICHELLE KARVINÁ (126,5b.)
2. KYJOV DEJNA (115b.)
3. LILI BRNO (107,5b.)

4. SISI ŠLAPANICE (99,5b.)
5. HVĚZDIČKY ROSICE (98,5b.)
6. MYŠKY HODONÍN (95b.)
7. ANDÍLCI LANŽHOT (92,5b.)
8. HASTRMANKY PROSENICE (74,5b.)

LADY DRAČICE
1. MICHELLE KARVINÁ (106b.)
2. SDOM ZLÍN (94,5b.)
3. NEMESIS TRUTNOV (91b.)
4. DEJNA KYJOV (89,5b.)
5. MIRABELL ŽDÁNICE (89b.)
6. HASTRMANKY PROSENICE (78,5b.)
7. LOLLIPOPS JEMNICE (77b.)

DRAČICE
1. SENICA SPIRIT (109b.)
2. JANNIES BATELOV (108,5b.)
3. DEJNA KYJOV (94b.)
4. PRINCEZNY HLUBOKÁ NAD VLTAVOU (92,5b.)
5. SDOM ZLÍN (91,5b.)
6. JUNIOR CHOTĚBOŘ (82,5
7. NEMESIS TRUTNOV (80b.)
8. LOLLIPOPS JEMNICE (69b.)

TWRILING

SÓLO DRÁČÁTKA
1. T. KOLOMÁ – MORAVSKÁ TŘEBOVÁ (102,5b.)
2. A. VAZÁČOVÁ – ČESKÉ BUDĚJOVICE (82,5b.)
3. A. PAVLÍČKOVÁ – ČESKÉ BUDĚJOVICE (69b.)
4. P. TUNOVÁ – DDM MOHELNICE (65,5b.)

SÓLO DRÁČATA
1. D. SKOHOUTILOVÁ – TS VERGILIO KOLÍN (98b.)
2. L. KRÝZLOVÁ – PANENKY
ČESKÉ BUDĚJOVICE (93b.)
3. S. SURÁNOVÁ – JANNIES BATELOV (89b.)
4. B. ŠUBÍNOVÁ – KTM TWIRL TEAM KUTNÁ HORA (86b.)
5. K. KNÍŽKOVÁ – PANENKY
ČESKÉ BUDĚJOVICE (84b.)
6. L. MEZEIOVÁ – KTM TWIRL TEAM KUTNÁ HORA (77b.)

SÓLO DRAČICE
1. V. KADLECOVÁ
PANENKY – ČESKÉ BUDĚJOVICE (118b.)
2. M. ŠUBÍNOVÁ – KTM TWIRL TEAM KUTNÁ HORA (93b.)
3. P. HÁJKOVÁ – DDM MAGNET MOHELNICE (93b.)
4. K. RONOVSKÁ – KTM TWIRL TEAM KUTNÁ HORA (90,5b.)
5. K .SEMERÁDOVÁ – PUSINKY ŘÍČANY (88b.)
6. I. PARMOVÁ – DDM MAGNET MOHELNICE (88b.)
7. T. TULACHOVÁ – KTM TWIRL TEAM KUTNÁ HORA
(78b.) 
8. H. HLAVÁČOVÁ – DDM MAGNET MOHELNICE (73b.)
9. K. KLIMKOVÁ – DDM MAGNET MOHELNICE (71b.)

DUO DRÁČÁTKA
1. E. KALANDROVÁ, T. KOLOMÁ – TWIRLGIRLS MORAVSKÁ TŘEBOVÁ (103b.)

DUO DRÁČATA
1. S. SURÁNOVÁ, L. MAKOVIČKOVÁ – JANNIES BATELOV (95b.)
2. M. ŠUBÍNOVÁ, L. MEZEIOVÁ – KTM TWIRL TEAM KUTNÁ HORA (78b.)

DUO DRAČICE
1. P. HÁJKOVÁ, I. PARMOVÁ – DDM MAGNET MOHELNICE (94b.)
2. K. RONOVSKÁ, T. TULACHOVÁ – KTM TWIRL TEAM KUTNÁ HORA (77b.)
3. E. SLÁMOVÁ, K. ZELINKOVÁ – PUSINKY ŘÍČANY (70b.)
4. K. SEMERADOVÁ, T. SEMERÁDOVÁ – PUSINKY ŘÍČANY (62b.)

MINIFORMACE DRAČICE
1. KTM-TWIRL KUTNÁ HORA (77b.)