LETOŠNÍ ROČNÍK
SOUTĚŽE
FINANČNĚ
PODPORUJÍ



HARMONOGRAM
HARMONOGRAM - STARTOVKA 2019
Upozorňujeme,
že na logo soutěže se
vztahuje autorské právo,
bez jeho souhlasu
nelze logo nijak používat.



Staň se fanouškem ;)




Pořádá
LASSIES z.s.
STARTOVNÍ LISTINA
aktualizace: 7.5.2019

7:15 OTEVŘENÍ BUDOVY SOKOLA

7:30 OTEVŘENÍ HALY
Prostorovky pouze pro nástupy, zkoušky tvarů a odchody. Dejte šanci všem na odzkoušení!

7:30 - 10:00 REGISTRACE
(po 10:00 dle domluvy)

9:00 ZAHÁJENÍ “SLOVO ÚVODEM”
PŘEDSTAVENÍ POROTY I.

ČASY JSOU PŘEDBĚŽNÉ

9:15
MINIFORMACE - BATON
BABY DRÁČÁTKA
  1. ANDÍLCI LANŽHOT - 5 (5,8)
  2. BABY REPETKY M.BUDEJOVICE - 6 (6,2)
  3. ANGELS ŽDÁNICE - 6 (6,2)
  4. SPIRIT SENICA - 7 (6,4)
  5. MINI ŠUMĚNKY ŠUMNÁ - 6 (6,7)

DRÁČATKA
  1. GINA B. U PŘEROVA - 7 (7,6)
  2. MAŽORETKY ADAMOV - 5 (7,6)
  3. CRAZY CATS SENICA - 7 (8)
  4. MINI REPETKY M. BUDĚJOVICE - 7 (8,4)
  5. TYKADLA Ú.N.ORLICÍ - 5 (8,8)

MINI DRÁČATA (9,1 - 11,0)
  1. ANGELS ŽDÁNICE - 6 (9,5)
  2. ŠUMĚNKY ŠUMNÁ - 7 (10)
  3. ANDÍLCI LANŽHOT - 7 (10,1)
  4. TADOMI DŘEVOHOSTICE - 7 (10,4)
  5. MYŠIČKY HODONÍN - 5 (10,6)
  6. PAPRSKY HLUČÍN - 6 (10,7)

VYHLÁŠENÍ BATON MINIFORMACE
+ vedoucí: TYKADLA, ANDÍLCI, REPETKY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

10:45
MINIFORMACE - BATON
DRÁČATA
  1. ANGELS ŽDÁNICE - 7 (12,1)
  2. MAŽORETKY ADAMOV - 6 (12,2)
  3. REPETKY REBELKY M.B. - 6 (12,2)
  4. PAPRSKY HLUČÍN - 7 (12,3)
  5. LASKONKY MODRA - 6 (12,6)
  6. LAŽÁNECKÉ MAŽORETKY - 7 (12,7)

LADY DRAČICE
  1. VO CO GOU LETOVICE - 6 (13)
  2. MAUSKY HODONÍN - 4 (13,5)
  3. ŠUMĚNKY ŠUMNÁ - 5 (13,6)
  4. TADOMI DŘEVOHOSTICE - 5 (13,8)
  5. AURA ÚJEZD U ROSIC - 6 (14,5)

DRAČICE
  1. PAPRSKY HLUČÍN - 6 (15,2)
  2. TADOMI DŘEVOHOSTICE - 4 (16)
  3. HVĚZDIČKY ROSICE - 4 (20,8)
  4. SPIRIT SENICA - 6 (20,8)

VYHLÁŠENÍ BATON MINIFORMACE
+ vedoucí: ANGELS, HODONÍN, AURA, LASKONKY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



12:15
SKUPINY - BATON
BABY DRÁČÁTKA
  1. BABYSTARS ROSICE - 13 (5,9)
  2. KLUB MAŽOR. ZAKŘANY - 10 (6,5)
  3. SPIRIT SENICA - 21 (6,8)
  4. GINA B. U PŘEROVA - 17 (6,9)
  5. BAMBI LASSIES BRNO - 12 (6,9)

DRÁČÁTKA
  1. VO CO GOU příp. LETOVICE - 9 (7)
  2. TYKADLA Ú. N. ORLICÍ - 15 (7,2)
  3. POMNĚNKY HODONÍN - 13 (7,5)
  4. MINISTARS ROSICE - 10 (7,8)
  5. VO CO GOU I. LETOVICE - 17 (8,6)

MINI DRÁČATA
  1. HVĚZDIČKY ROSICE - 16 (9,2)
  2. BABY LASSIES BRNO- 10 (9,2)
  3. SPIRIT SENICA - 21 (9,6)
  4. LAŽÁNECKÉ MAŽORETKY - 16 (9,8)
  5. PAPRSKY HLUČÍN - 12 (9,8)
  6. ANDÍLCI LANŽHOT - 12 (9,9)
  7. KLUB MAŽOR. ZAKŘANY - 17 (10,5)

VYHLÁŠENÍ BATON SKUPINY
+ vedoucí: GINA, PAPRSKY, LAŽÁNKY, LASSIES
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

14:15
MINIFORMACE - POM/MIX
Z důvodu odhlášení několika startů
POM a MIX, nakonec spojujeme tyto
disciplíny. Děkujeme za pochopení.

DRÁČATKA
  1. SPIRIT SENICA - 5 (5,4)
  2. MINI ŠUMĚNKY ŠUMNÁ - 6 (6,7)

MINI DRÁČATA
  1. TJ ALEXIS CHOTĚBOŘ - 8 (7,3)
  2. CRAZY CATS SENICA - 6 (7,7)
  3. TYKADLA Ú.N. ORLICÍ - 5 (8,8)

DRÁČATA
  1. ANGELS ŽDÁNICE - 6 (9,5)
  2. TJ ALEXIS CHOTĚBOŘ - 7 (9,7)
  3. SPIRIT SENICA - 6 (9,8) - MIX
  4. KLUB MAŽOR. ZAKŘANY - 7 (9,9)
  5. TADOMI DŘEVOHOSTICE - 7 (10,4)

LADY DRAČICE
  1. ŠUMĚNKY ŠUMNÁ - 6 (12,5) - MIX
  2. ANGELS ŽDÁNICE - 7 (12,4) - MIX
  3. TADOMI DŘEVOHOSTICE - 5 (13,8)

DRAČICE
  1. LASSIES BRNO - 7 (15,6) - MIX
  2. VO CO GOU IV. LETOVICE - 9 (15,8) - MIX
  3. TADOMI DŘEVOHOSTICE - 4 (16)

VYHLÁŠENÍ MINIFORMACE - POM/MIX
+ vedoucí: CRAZY CATS, ŠUMĚNKY, TADOMI
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -



15:15
SKUPINA - POM/MIX
BABY DRÁČÁTKA
  1. VO CO GOU příp. LETOVICE - 9 (7)
  2. SPIRIT SENICA - 20 (7)

MINI DRÁČATA
  1. SPIRIT SENICA - 24 (9,8) - MIX
  2. TJ ALEXIS CHOTĚBOŘ - 19 (10,2)
  3. KLUB MAŽOR. ZAKŘANY - 18 (10,6) - MIX

LADY DRAČICE
  1. ŠUMĚNKY ŠUMNÁ - 14 (11,4)
  2. TJ ALEXIS CHOTĚBOŘ - 18 (13,5)

DRAČÍ TÝM
  1. MAMI LASSIES BRNO - 10
  2. KLUB MAŽOR. ZAKŘANY - 17
  3. GRANDSTARS ROSICE - 13

VYHLÁŠENÍ SKUPINY - POM/MIX
+ vedoucí: ALEXIS, HVĚZDIČKY, SPIRIT, ZAKŘANY
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

16:30
SKUPINY - BATON
DRAČICE
  1. VO CO GOU IV. LETOVICE - 9 (15,7)
  2. SPIRIT SENICA - 12 (17,4)

LADY DRAČICE
  1. PAPRSKY HLUČÍN - 20 (12,4)
  2. VO CO GOU III. LETOVICE - 9 (13)
  3. LADY LASSIES BRNO - 15 (14,3)

DRÁČATA
  1. MAŽORETKY ADAMOV - 9 (11)
  2. VO CO GOU II. LETOVICE - 19 (11,1)
  3. MINI LASSIES BRNO - 13 (11,3)
  4. FIALKY ŠLAPANOV - 18 (11,5)
  5. ŠUMĚNKY ŠUMNÁ - 17 (11,6)

DRAČÍ TÝM
  1. MAMI LASSIES BRNO - 10 - BAT
  2. SPIRIT SENICA - 12 - FLAG


VYHLÁŠENÍ BATON SKUPINY
+ vedoucí: ADAMOV, FIALKY, VO CO GOU
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

18:00
BATON KLASIKA
MINI DRÁČATA
  1. HODONÍNSKÉ MAŽORETKY - 21 (9,2)
  2. BABY LASSIES BRNO - 12 (9,3)

DRÁČATA
  1. REPETKY M. BUDĚJOVICE - 13 (10,2)
  2. MINI LASSIES BRNO - 14 (11,3)

LADY DRAČICE
  1. LASKONKY MODRA - 14 (12,4)
  2. PAPRSKY HLUČÍN - 19 (12,5)
  3. LADY LASSIES BRNO - 16 (14,3)

VYHLÁŠENÍ BATON KLASIKA
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

19:00 UKONČENÍ "SLOVO ZÁVĚREM"
20:30 ZAVÍRÁNÍ HALY

DBEJTE O BEZPEČNOST SVOU I DRUHÝCH
UDRŽUJTE POŘÁDEK

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI A
UŽIJTE SI SOUTĚŽNÍ DEN :-)
PARTNEŘI